Časopis

Časopis Western & Rodeo 01

Časopis Western & Rodeo 01Kliknite pre zväčšenie
Vaša cena s DPH: 8,00 EUR

Vaša cena bez DPH: 7,27 EUR

Bežna cena s DPH: 8,00 EUR

Skladom: Áno
Sklad horsemanshipÁno

Tlač do PDF

Kód:7296K

  

Popis tovaruĎalšie obrázkyParametryPrílohy

Nový luxusní magazín o moderním westernovém životním stylu a rodeovém sportu. 184 stran!!!

Móda, auta, bydlení, životní styl, lidé a osudy, koně, psi, jak žijí děti u koní, účesy... Nepleťte si western s kovbojkami, zapomeňte na minulost!!! Moderní western je současnost i budoucnost! 34 poutavých článků pro vás! Vychází 30.května!

Obsah magazínu: Chyťte je za ruku! Editorial šéfredaktorky W&R Jitky Kasalové Westernový Kaleidoskop Letem světem westernové módy. Moderní westernová móda je něco jiného, než si možná myslíte. Je moderní, barevná, mladá a svobodná. Blíží se léto, poradíme vám, co si vzít na sebe. Do města i na arénu, do společnosti i do přírody. Rodeo jsou emoce Moderní americké rodeo vás nadchne. Rodeo, o kterém je mimo jiné i tento magazín, to nejsou divocí býci a korida, ale moderní americký sport plný zábavy a adrenalinu. A emocí...

Western v ČR Historie westernu a rodea v ČR. Od prvopočátků, přes Pony Expres, Rodeo Corral až k ProRodeu. W&R kalendář akcí 2014 Kdy a kam na rodeo a další westernové akce. Tři strany přehledně rozdělených rodeových závodů a akcí přehledně rozdělené na víkendové dny. ČR i SR! Z pradávna dodnes Historie soužití koní a indiánů v Severní Americe. Poutavé a pro mnohé překvapivé čtení doplěnné historickými fotografiemi. Opravdu si myslíte, že indiáni jezdili od pradávna? 20 Mule Team Jak se muly podílely na čistotě prádla Američanů a v pouštních podmínkách přepravovaly bílé zlato - borax. Proč muly a ne koně? Judge - Rozhodčí Jsou zrcadlem úrovně každého rodea. Nekompromisní, ostražití, ale mají rádi zábavu, umí se smát, ale jak jde o pravidla, žerty jsou stranou. Dbají i na dobré zacházení se zvířaty. Prostě zebry...

Vychovali nás koně O dětech které vyrůstají v kontaktu s koňmi... Vliv koní na osobnost dětí, přehnené obavy o bezpečnost a mnoho dalších zajímavých úvah o dětech a koních. Westernové sedlo Rozdělení westernových sedel podle účelu využití. Bohatě ilustrovaný článek pro všechny příznivce westernového ježdění. Koňský poklad Quarter Horses v Čechách a nejen to. Informace o registraci, co je důležité požadovat při koupi QH... A představíme vám také špičkového hřebce, za kterým jsme se vypravili až k Sokolovu - QH Smooth Cool Cat - černý krasavec! Lasa pro Cowboys Základní rozdělení las podle použití a vlastností a povídání o tom, jak mnoho dětem sny o kovbojích zaplaší lasování s provazem.

Jak se rodí sedlo Reportáž o výrobě westernových sedel u Antonína Frinty, jak zjistit, že sedlo sedí nebo sedí a jak špatné sedlo ovlivní chování koně. Amberley Snyder Příběh nezměrné vůle cowgirl, která po autonehodě skončila na vozíku, a přesto opět závodí a je šampionkou Barrel Race. Silver Lake Ranch Navštívili jsme slovenský ranč snů Silver Lake a zveme vás na jeho prohlídku a nezapomeneme ani na Grill House! Nejsou to kovbojky! Hlavně neříkejte cowgirls, že jsou kovbojky! Se zlou se potážete!!! Barrel Racing Jak na alternativní léčbu barelových koní, jaký vliv má tato disciplína na zdraví koní a jak přistupovat k léčbě. Koně, dobytek a Pes Přehled hlavních plemen psů vhodných na ranč, ke koním. Jak seznámit psa s koňmi a udělat z něj společníka a kamaráda pro práci i volný čas. Americký sen Ariat Dvě cowgirls se naštvaly a vymyslely slavné boty. Ale to je v Americe normální... Co třeba po svých? Úvod do problematiky přepravy koní na závody a další akce. Ano, tématem jsou přepravníky... Rančerský Pick-up Testovali jsme VW Amarok.

A to velmi důkladně, i koníci se nám do něj zakousli. Ford Ranger Seznamte se s pořádným pickupem! Americká klasicka v evropské verzi na našem trhu a za méně než půl milionu! Strejda Utah Legenda Bull teamů v exkluzívním interview pro W&R. Patří k rodeu a rodeo k němu. I s kocourem Loupežníkem. Chlap, co umí vzít za práci. Stříbrná Cowgirl Seznamte se s penningovou šampionkou, krásnou cowgirl, která pochází z paneláku. Václav Vacík Rančer, chovatel, cutter, prostě Vašek Vacík v interview pro W&R vypráví svůj příběh. Srdce má u koní Drobná cowgirl s obrovským talentem, který u níás nemá obdoby. Dostane šanci jezdit na Quarterovi? Nejen romantika O bydlení v dřevěných domech - sruby a roubenky. Proč jsou sruby tak zdravé a mají kouzlo domova? Jak si vybrat, jak stavět, a proč jsou úředníci horší než termiti. S větrem ve vlasech Krásné cowgirl s copánky k rodeu patří!!! Barrel Race! Barrel Race vypadá snadno, ale jaká je skutečnost? Jak projíždět otočky kolem barelů, kde se chybuje? Nejrychlejší rodeová disciplína je doménou krásných dívek a žen i přehlídkou moderní westernové módy... Westernový Novoromantismus Tři interview v jednom článku plném krásy na pohled, tři Američanky - tři cowgirls, Laura, Tressie a Marrika vypráví o fotografování, módě a životu na americkém Jihozápadě. Equeen & Swarovski Luxusní halenky pro Show vám rozzáří oči a rozevřou peněženky... Víte, že Swarovski byl Čech? Pestrá paleta barev Westernová móda mladá, klasická, moderní, sportovní, do města i na arénu... NewRock Boots Představujeme extravagantní westernové boty - máte na ně odvahu?

Příloha: ProRodeo Tour 2014 Kalendář závodů, disciplíny, Animal Welfare, vše co je důležité vědět o naší nejvyšší rodeové soutěži v moderním americkém stylu.


Tento produkt bol pridaný do nášho katalógu dňa 01. 01. 2000.

Komentáre Späť
Rýchle Hľadanie
Použite kľúčové slová pre vyhľadanie vášho produktu.Rozšírené Hľadanie